Kalite Politikamız

Eğitimli Personel ile, Performansı Yüksek Araçlarla, En Son Teknoloji Kullanarak, Üst Düzeyde Müşteri Memnuniyetiyle,

Güvenli Taşıma Yapmak...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu kalite politikası doğrultusunda kurumumuz, Uluslararası Akreditasyon Kuruluşu UKAS tarafından ISI 9001:2000 kalite belgesiyle akredite edilmiştir.

Standartlara Uygunluk

Personel & Öğrenci Taşımacılığı'nda en önemli hususlardan biri  yasal yükümlülüklere uymaktır. Kanun ve yönetmeliklerdeki güncel değişiklikler müşteri ilişkileri departmanımız tarafından sürekli takip edilerek ilgili yasal mevzuatların gerektirdiği tüm tedbirler alınmakta olup tedarikçilerimiz ve şirket şoförlerimiz bu değişiklikler hakkında bilgilendirilmektedir.

Araçlarda bulundurulması zorunlu olan evraklar ve ekipmanlar;

Yol Belgesi, Ruhsat, Muayene, Trafik Sigortası, Yolcu İsim Listesi, Güzergah Kullanım Belgesi, Acil Durum Planı, Cam Çekici, İlkyardım Seti, Avadanlık (Trafik seti), Yangın Söndürme Tüpleri (Araca uygun)


Eğitim & Denetimler

Hizmet kalitemizi arttırmak ve devamlılığını sağlamak için planlı olarak verdiğimiz eğitimler periyodik olarak yinelenmektedir.

Eğitimler:

Müşteri İlişkileri Eğitimi
Trafik Kuralları ve Trafik Güvenliği
İş Güvenliği Eğitimleri
Çevre Güvenliği Eğitimleri
İlkyardım Eğitimi

Verilen eğitimlerin kalitesi, bağımsız bir denetim sayesinde ortaya çıkar. Denetim ekibi tespit ettiği uygunsuzluklarla ilgili denetim sonuçlarına uygun rapor hazırlar. Tespit edilen uygunsuzluklar kalite birimi ile birlikte takip edilmektedir.

Denetimler:
 
Kılık - Kıyafet Uygunluğunun Kontrolü,
Araç İç - Dış Temizlik Uygunluğunun Kontrolü,
Araç Yasal Evrak Uygunluğunun Kontrolü,
Araçta Bulundurulması Zorunlu Ekipmanların Kontrolü
Lastik Diş Derinliklerinin Uygunluğunun Kontrolü

 

Araç ve Şoför Standartları

Şoför kadromuz gerekli tüm eğitim ve denetimlerden geçmiş olup, SRC ve psikoteknik belgeleri mevcut olarak direksyon başına geçerler. Şoförlerimiz, kıyafet yönetmeliğimize uygun olarak giyinirler. Verdiğimiz eğitimler ile insan taşımanın ve insan hayatının önemli olduğunun bilincinde olarak görev yaparlar.

Araç filomuz modern, donanımlı, konforlu ve klimalıdır. Araçların periyodik bakımları, iç ve dış temizlikleri düzenli olarak yaptırılmaktadır. Servis esnasında aracın temiz olmasına özen gösterilir.

cheap soma pills for sale online
Araçlarda avadanlık, ilkyardım seti ve yangın söndürme cihazları standartlara uygun olarak bulundurulur. Araçların muayene ve sigortaları eksiksiz şekildedir.

Müşteri görüşlerine ve taleplerine verilen önemi vurgulamak amacıyla tüm araçlarımızın iç ve dış kısımlarında 7/24 hizmet veren bir telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri bulunmaktadır.